Bailey Incandescent Kaars E12 C35 240V 25W helder - CE298240025
Artikelnummer: 23765155 | Fabrikantnummer: CE298240025 | EAN: 8714681020913
Het productnummer van de fabrikant is CE298240025. Het EAN nummer is 8714681020913. Het interne artikelnummer is 23765155.
| Klasse |
Gloeilamp kaarsvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 25 W |
| Krypton | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Flakkerkaarslamp | Nee |
| Voor lichtketting | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 25 kWh |
| Voet | E12 |
| Lampvorm | Standaard |
| Diameter | 35 mm |
| Totale lengte | 98 mm |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Kleur | Kleurloos |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23765155
Fabrikantnummer: CE298240025