Bailey Incandescent GLS E27 a60 130V 40W RC helder - GR27130040
Artikelnummer: 23383114 | Fabrikantnummer: GR27130040 | EAN: 8714681066508
Het productnummer van de fabrikant is GR27130040. Het EAN nummer is 8714681066508. Het interne artikelnummer is 23383114.
| Klasse |
Gloeilamp standaard
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 40 W |
| Voet | E27 |
| Krypton | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Kooldraad filament | Nee |
| Meervoudig filament | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 40 kWh |
| Schokbestendig | Ja |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 108 mm |
| Speciale toepassing | Overig |
| Lichtstroom | 350 lm |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Lampspanning | 110 - 130 V |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Lampaanduiding | A19 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23383114
Fabrikantnummer: GR27130040