Bailey Infraroodlamp X-clip 2000W 235V irk13168x/12 - 923852543916
Artikelnummer: 22273428 | Fabrikantnummer: 923852543916 | EAN: 8714681329528
Het productnummer van de fabrikant is 923852543916. Het EAN nummer is 8714681329528. Het interne artikelnummer is 22273428.
FIS IR Industry 13168X X-clip 235V 2000W Helder 2500K Halogeen 11x370mm Infrarood lamp
| Klasse |
IR-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
FIS Infra red linear
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | Overig |
| Voet | Overig |
| Lampvorm | Overig |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Lampvermogen | 2000 W |
| Totale lengte | 370 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 2000 kWh |
| Lampspanning | 235 - 235 V |
| Diameter lamp | 11 mm |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22273428
Fabrikantnummer: 923852543916