Bailey Led party bulb led-lamp B22D 1W bol 728 2800K 50LM - 80100034045
Artikelnummer: 20061305 | Fabrikantnummer: 80100034045 | EAN: 8714681340455
Omschrijving
Bailey ledlamp, wit, lengte 70mm, diameter 45mm, energie-efficiëntieklasse A+, 1W, voet B22d, temperatuur 2800K, lichtstroom 50lm, stralingshoek 360°, gemiddelde nom. levensduur 30000u, lampvorm bol, nom. spanning 220 - 240V, nom. stroom 43mA, spanningstype AC, uitvoering glas/afdekking opaal,
Het productnummer van de fabrikant is 80100034045. Het EAN nummer is 8714681340455. Het interne artikelnummer is 20061305.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Party Bulb LED Kogel G45 B22d 1W 2800K Warmwit Opaal 50lm 220-240V/AC CRI70-79 360D 45x70mm IP44, Kunststof bulb, Kerst/Feest verlichting, LED-lamp
BAI Party Bulb LED Kogel G45 B22d 1W 2800K Opaal 70lm 230V-240V 360° 45x70mm P45 IP44 Plastic Kerst/Feest verlichting LED-lamp voor prikkabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Party Bulb LED Kogel G45 B22d 1W 2800K Opaal 70lm 230V-240V 360° 45x70mm P45 IP44 Plastic Kerst/Feest verlichting LED-lamp voor prikkabel
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Party Bulb
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Lengte | 70 mm |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 45 mm |
| Voet | B22d |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 1 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 70 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2800 - 2800 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Nom. stroom | 43 - 43 mA |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | P45 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lichtstroom | 70 - 70 lm |
| Lampvermogen | 1 - 1 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 360 - 360 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Vermogensfactor | 0.11 |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 70 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led party bulb led-lamp B22D 1W bol 728 2800K 50LM
Artikelnummer: 20061305
Fabrikantnummer: 80100034045