Bailey Led party bulb led-lamp e14 1W bol 30LM - 80100040068
Artikelnummer: 20857893 | Fabrikantnummer: 80100040068 | EAN: 8714681400685
Omschrijving
Bailey LED Party Bulb ledlamp, 1W
Het productnummer van de fabrikant is 80100040068. Het EAN nummer is 8714681400685. Het interne artikelnummer is 20857893.
Aanvullende informatie
Bailey BaiColour LED Party Bulb Kogel G45 E14 1W Groen 30lm 220-240V/AC 360D 45x76mm IP44, Kunststof bulb, Gekleurde Kerst/feest verlichting, LED-lamp
BAI BaiColour LED Party Bulb Kogel G45 E14 1W Groen 20lm 230V-240V 360° 45x76mm P45 IP44 Plastic Kerst/feest verlichting LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI BaiColour LED Party Bulb Kogel G45 E14 1W Groen 20lm 230V-240V 360° 45x76mm P45 IP44 Plastic Kerst/feest verlichting LED-lamp
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Party Bulb
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Lengte | 76 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur | Groen |
| Voet | E14 |
| Diameter | 45 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 1 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | P45 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 20 lm/W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Nom. stroom | 45 - 45 mA |
| Lampvermogen | 1 - 1 W |
| Vermogensfactor | 0.14 |
| Lichtstroom | 20 - 20 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 360 - 360 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 20 lm |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product