Bailey LED Batten Led Batten slim 600 18W 1980LM 4000K ip65 - 144028
Artikelnummer: 23296702 | Fabrikantnummer: 144028 | EAN: 8714681440285
Omschrijving
LED Batten Slim 600 18W 1980lm 4000K IP65
Het productnummer van de fabrikant is 144028. Het EAN nummer is 8714681440285. Het interne artikelnummer is 23296702.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Batten Basic Slim 600 18W 4000K 1980lm IP65 125D 240V Witte kunststof behuizing 721x53x35mm Steeklem verbinding kabel Waterdicht
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Batten
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Slagvastheid | IK04 |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte/diepte | 35 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 721 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Aansluitwijze | Kabel |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 18 - 18 W |
| Vermogensfactor | 0.7 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Max. systeemvermogen | 18 W |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. stroom | 95 - 95 mA |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 20000 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 1 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 22 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 32 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 96 % |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.9 |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 110 - 110 lm/W |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1980 - 1980 lm |
| Lengte snoer | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bailey LED Batten Led Batten slim 600 18W 1980LM 4000K ip65
Artikelnummer: 23296702
Fabrikantnummer: 144028