Bailey LED Capsule LV Led G4 dim 12V 1.1W (9W) 80LM 822 helder - 147150
Artikelnummer: 26724257 | Fabrikantnummer: 147150 | EAN: 8714681471500
Het productnummer van de fabrikant is 147150. Het EAN nummer is 8714681471500. Het interne artikelnummer is 26724257.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Capsule LV
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Lengte | 31 mm |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Diameter | 10 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 1 kWh |
| Voet | G4 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Filament lamp | Nee |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Vermogensfactor | 1 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 92 - 92 mA |
| Kleurtemperatuur | 2200 - 2200 K |
| Min. aantal schakelcycli | 25000 |
| Lampvermogen | 1.1 - 1.1 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 330 - 330 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Ja |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 80 lm |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lampvorm | Capsule/staaf |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Specifieke lichtstroom lamp | 72.73 lm/W |
| Lichtstroom | 72 - 88 lm |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder G4 wit steekfitting
Artikelnummer: 20066276
Fabrikantnummer: ZG4G635
Bailey TOPO Topo Mighty transformator 12V ac 0-105W / led 0-70W dim
Artikelnummer: 23645997
Fabrikantnummer: 145685
Bailey TOPO Topo Mini transformator 12V ac 0-50W / led 0-30W dim
Artikelnummer: 23646004
Fabrikantnummer: 145683
Bailey TOPO Topo Jerry transformator 12V ac 0-70W / led 0-45W dim
Artikelnummer: 23646005
Fabrikantnummer: 145684
Bailey TOPO Topo Little transformator 12V ac 0-50W / led 0-20W dim
Artikelnummer: 23898238
Fabrikantnummer: 146219
Artikelnummer: 26724257
Fabrikantnummer: 147150