Bailey Led-lamp e27 6W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 922 2200K 600LM dimbaar - 143576
Artikelnummer: 23250282 | Fabrikantnummer: 143576 | EAN: 8714681435762
Het productnummer van de fabrikant is 143576. Het EAN nummer is 8714681435762. Het interne artikelnummer is 23250282.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Lamp BEE
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleur | Wit |
| Voet | E27 |
| Lengte | 163 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 90 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 6 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 100 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lampvermogen | 6 - 6 W |
| Lichtstroom | 600 - 600 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2200 - 2200 K |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 600 lm |
| Stralingshoek | 360 - 360 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23250282
Fabrikantnummer: 143576