Bailey Led Driver Oti Dali 220-240V led driver 10W 150-700ma NFC - 8714681471784
Artikelnummer: 26724281 | Fabrikantnummer: 8714681471784 | EAN: 8714681471784
Omschrijving
OTi DALI 220-240V LED Driver 10W 150-700mA NFC
Het productnummer van de fabrikant is 8714681471784. Het EAN nummer is 8714681471784. Het interne artikelnummer is 26724281.
Aanvullende informatie
INV OTi 220-240V LED Driver 10W 150-700mA DALI Dimbaar NFC 124x31x21mm IP20 met veerklem
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED driver
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Driver
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Breedte | 31 mm |
| Lengte | 124 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Geschikt voor constante stroom | Ja |
| Geschikt voor constante spanning | Nee |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | Ja |
| DIN-railmontage | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Ja |
| Uitgangsspanning | 2.5 - 45 V |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Aantal kleurkanalen | |
| Bediening via Matter | Nee |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led Driver Oti Dali 220-240V led driver 10W 150-700ma NFC
Artikelnummer: 26724281
Fabrikantnummer: 8714681471784