Bailey Led compact led-lamp e27 10W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 830 3000K 1050LM dimbaar - 80100041666
Artikelnummer: 22609392 | Fabrikantnummer: 80100041666 | EAN: 8714681416662
Omschrijving
De Bailey Led compact led-lamp e27 10W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 830 3000K 1050LM dimbaar staat gelijk aan een 120W gloeilamp.
Bailey Compact led-lamp, wit, lengte 113mm, diameter 28mm, temperatuur 3000K, voet E27, dimbaar, 10W, lichtstroom 1200lm, lampvorm buis eenkneeps, nom. spanning 220 - 240V, stralingshoek 300°, uitvoering glas/afdekking helder, lichtkleur (code) 830, spanningstype AC, beschermingsgraad (IP) IP20,
Het productnummer van de fabrikant is 80100041666. Het EAN nummer is 8714681416662. Het interne artikelnummer is 22609392.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Compact Buis E27 230V-240V 10W 3000K 1200lm (83W) Dimbaar Helder 300° 28x113mm Alt. JDD Halolux LED-lamp Open en goed geventileerd armatuur vereist
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Special
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 113 mm |
| Voet | E27 |
| Diameter | 28 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 10 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 12500 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 120 lm/W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvermogen | 10 - 10 W |
| Lichtstroom | 1200 - 1200 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Nom. stroom | 45 - 45 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 300 - 300 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1200 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led compact led-lamp e27 10W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 830 3000K 1050LM dimbaar
Artikelnummer: 22609392
Fabrikantnummer: 80100041666