Bailey Led filament GLS led-lamp e27 8W peer 822 2200K 600LM dimbaar - 143049
Artikelnummer: 22784416 | Fabrikantnummer: 143049 | EAN: 8714681430491
Omschrijving
De Bailey Led filament GLS led-lamp e27 8W peer 822 2200K 600LM dimbaar staat gelijk aan een 75W gloeilamp.
Bailey LED Filament led-lamp, wit, lengte 105mm, diameter 60mm, energie-efficiëntieklasse A+, 8W, voet E27, temperatuur 2200K, dimbaar, lichtstroom 600lm, specifieke lichtstroom 75lm/W, stralingshoek 360°, gemiddelde nom. levensduur 25000u, lampvorm peer, lampaanduiding A-type,
Het productnummer van de fabrikant is 143049. Het EAN nummer is 8714681430491. Het interne artikelnummer is 22784416.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Filament Peer A60 E27 8W 2200K Goud 710lm (54W) Dimbaar 230V-240V 320° 60x105mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament GLS
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 105 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur | Goud |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 8 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 89 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Filament lamp | Ja |
| Lampaanduiding | A-type |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 8 - 8 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2200 - 2200 K |
| Nom. stroom | 37 - 37 mA |
| Lichtstroom | 710 - 710 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 710 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led filament GLS led-lamp e27 8W peer 822 2200K 600LM dimbaar
Artikelnummer: 22784416
Fabrikantnummer: 143049