Bailey Led filament candle led-lamp e14 4W kaars 822 2200K 300LM dimbaar - 143054
Artikelnummer: 22784421 | Fabrikantnummer: 143054 | EAN: 8714681430545
Omschrijving
De Bailey Led filament candle led-lamp e14 4W kaars 822 2200K 300LM dimbaar staat gelijk aan een 25-30W gloeilamp.
Bailey LED Filament led-lamp, wit, lengte 98mm, diameter 35mm, energie-efficiëntieklasse A+, 4W, voet E14, temperatuur 2200K, dimbaar, lichtstroom 300lm, specifieke lichtstroom 75lm/W, stralingshoek 360°, gemiddelde nom. levensduur 25000u, lampvorm kaars, lampaanduiding overig,
Het productnummer van de fabrikant is 143054. Het EAN nummer is 8714681430545. Het interne artikelnummer is 22784421.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Filament Kaars C35 E14 4W 2200K Goud 300lm (29W) Dimbaar 230V-240V 320° 35x98mm B35 LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament candle
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur | Goud |
| Voet | E14 |
| Lengte | 98 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 35 mm |
| Lampvorm | Kaars |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 75 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | B35 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Lichtstroom | 300 - 300 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2200 - 2200 K |
| Nom. stroom | 20 - 20 mA |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 300 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led filament candle led-lamp e14 4W kaars 822 2200K 300LM dimbaar
Artikelnummer: 22784421
Fabrikantnummer: 143054