Bailey LED Filament candle Led Fil C50 F15 gedraaid e14 dim 4W (32W) 350LM 827 mat - 147196
Artikelnummer: 26724273 | Fabrikantnummer: 147196 | EAN: 8714681471968
Het productnummer van de fabrikant is 147196. Het EAN nummer is 8714681471968. Het interne artikelnummer is 26724273.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament candle
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 140 mm |
| Kleur | Wit |
| Kleur behuizing | Overig |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Voet | E14 |
| Diameter | 50 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Lampvorm | Kaars |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Nom. stroom | 19 - 19 mA |
| Filament lamp | Ja |
| Specifieke lichtstroom lamp | 88 lm/W |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Lichtstroom | 350 - 350 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 350 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Fabric cord aansluitleiding 3x0,75MM² 3M
Artikelnummer: 20794858
Fabrikantnummer: 139690
Bailey Plafond plaat mechanisch toebehoor armatuur zwart
Artikelnummer: 20795063
Fabrikantnummer: 139701
Bailey Lampholder metal screw e14 chrome
Artikelnummer: 22609326
Fabrikantnummer: 142061
Bailey Lampholder metal screw e14 black
Artikelnummer: 22609327
Fabrikantnummer: 142062
Bailey Lampholder metal screw e14 copper
Artikelnummer: 22609330
Fabrikantnummer: 142065
Artikelnummer: 26724273
Fabrikantnummer: 147196