Bailey Led filament globe led-lamp e27 8W bol 822 2200K 600LM dimbaar - 142592
Artikelnummer: 22718503 | Fabrikantnummer: 142592 | EAN: 8714681425923
Omschrijving
De Bailey Led filament globe led-lamp e27 8W bol 822 2200K 600LM dimbaar staat gelijk aan een 75W gloeilamp.
Bailey led-lamp, wit, lengte 175mm, diameter 125mm, energie-efficiëntieklasse A+, 8W, voet E27, temperatuur 2200K, dimbaar, lichtstroom 600lm, specifieke lichtstroom 75lm/W, stralingshoek 360°, gemiddelde nom. levensduur 25000u, lampvorm bol, lampaanduiding overig, nom. spanning 220 - 240V,
Het productnummer van de fabrikant is 142592. Het EAN nummer is 8714681425923. Het interne artikelnummer is 22718503.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Filament Globe G125 E27 8W 2200K Goud 710lm (54W) Dimbaar 230V-240V 320° 125x175mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament globe
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 175 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur | Goud |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 8 kWh |
| Diameter | 125 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 89 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 8 - 8 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2200 - 2200 K |
| Nom. stroom | 37 - 37 mA |
| Lichtstroom | 710 - 710 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 710 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led filament globe led-lamp e27 8W bol 822 2200K 600LM dimbaar
Artikelnummer: 22718503
Fabrikantnummer: 142592