Bailey Big johnny led-lamp e27 3W bol 922 2200K 270LM dimbaar - 80100039416
Artikelnummer: 20793566 | Fabrikantnummer: 80100039416 | EAN: 8714681394168
Omschrijving
Bailey Big Family led-lamp, goud, energie-efficiëntieklasse G, voet E27, 3W, lichtstroom 180lm, specifieke lichtstroom lamp 60lm/W, temperatuur 2000K, lichtkleur vlgs. EN 12464-1 warmwit < 3300 K, consistentie (McAdam ellips) SDCM6, weergave-index 90 - 100, lampvorm bol, lampaanduiding overig,
Het productnummer van de fabrikant is 80100039416. Het EAN nummer is 8714681394168. Het interne artikelnummer is 20793566.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey LED Filament Big Johnny G150 E27 3W 2200K Extra Warmwit Goud 270lm Dimbaar 220-240V/AC CRI90-100 360D 150x190mm, Lichtbron decoratief, LED-lamp
BAI LED Filament Big Johnny G150 E27 3W 2000K Goud 180lm (19W) Dimbaar 230V-240V 920 320° 150x190mm DECO LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI LED Filament Big Johnny G150 E27 3W 2000K Goud 180lm (19W) Dimbaar 230V-240V 920 320° 150x190mm DECO LED-lamp
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Big Family
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 190 mm |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleur | Goud |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Diameter | 150 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2000 - 2000 K |
| Specifieke lichtstroom lamp | 60 lm/W |
| Filament lamp | Ja |
| Nom. stroom | 15 - 15 mA |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lichtstroom | 180 - 180 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 180 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Big johnny led-lamp e27 3W bol 922 2200K 270LM dimbaar
Artikelnummer: 20793566
Fabrikantnummer: 80100039416