Bailey Led filament globe led-lamp e27 6W bol 827 2700K 780LM - 80100038235
Artikelnummer: 20318160 | Fabrikantnummer: 80100038235 | EAN: 8714681382356
Omschrijving
De Bailey Led filament globe led-lamp e27 6W bol 827 2700K 780LM staat gelijk aan een 75W gloeilamp.
Bailey LED Filament Lamps ledlamp, wit, lengte 135mm, diameter 95mm, energie-efficiëntieklasse A++, 6W, voet E27, temperatuur 2700K, lichtstroom 780lm, stralingshoek 360°, gemiddelde nom. levensduur 25000u, lampvorm globe, nom. spanning 220 - 240V, nom. stroom 54mA, spanningstype AC,
Het productnummer van de fabrikant is 80100038235. Het EAN nummer is 8714681382356. Het interne artikelnummer is 20318160.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey LED Filament Globe G95 E27 6W 2700K Warmwit Opaal 780lm 220-240V/AC CRI80-89 360D 95x135mm, LED-lamp
BAI LED Filament Globe G95 E27 6W 2700K Opaal 780lm (58W) 230V-240V 320° 95x135mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI LED Filament Globe G95 E27 6W 2700K Opaal 780lm (58W) 230V-240V 320° 95x135mm LED-lamp
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament globe
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 135 mm |
| Kleur | Wit |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 6 kWh |
| Lampvorm | Bol |
| Diameter | 95 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 130 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 6 - 6 W |
| Lichtstroom | 780 - 780 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 53 - 53 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 780 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led filament globe led-lamp e27 6W bol 827 2700K 780LM
Artikelnummer: 20318160
Fabrikantnummer: 80100038235