Bailey LED Filament globe Led Fil P60 e27 2.8W (33W) 360LM 827 opaal - 147126
Artikelnummer: 26724249 | Fabrikantnummer: 147126 | EAN: 8714681471265
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
De Bailey LED Filament globe Led Fil P60 e27 2.8W (33W) 360LM 827 opaal staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
LED FIL P60 E27 2.8W (33W) 360lm 827 Opaal
Het productnummer van de fabrikant is 147126. Het EAN nummer is 8714681471265. Het interne artikelnummer is 26724249.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Filament P60 E27 2.8W 2700K Opaal 360lm (33W) 230V-240V 320° 60x90mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament globe
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 90 mm |
| Kleur | Wit |
| Voet | E27 |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Diameter | 60 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Nom. stroom | 13 - 13 mA |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 128 lm/W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lichtstroom | 360 - 360 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lampvermogen | 2.8 - 2.8 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 360 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Bailey LED Filament globe Led Fil P60 e27 2.8W (33W) 360LM 827 opaal
Bailey Globe G60 e27 220-240V 25W opal
Bailey Globe G60 e27 220-240V 25W opal
Bailey Globe G60 e27 220-240V 25W opal
Artikelnummer: 20846332
Fabrikantnummer: GL706240025MW
Huidige product
Bailey LED Filament globe Led Fil P60 e27 2.8W (33W) 360LM 827 opaal
Artikelnummer: 26724249
Fabrikantnummer: 147126