Bailey LED Filament GLS Led Fil a60 e27 dim 12W (100W) 1521LM 827 helder - 147199
Artikelnummer: 26724278 | Fabrikantnummer: 147199 | EAN: 8714681471999
Het productnummer van de fabrikant is 147199. Het EAN nummer is 8714681471999. Het interne artikelnummer is 26724278.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament GLS
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 105 mm |
| Voet | E27 |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 12 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Ja |
| Lampaanduiding | A-type |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 126 lm/W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 1521 - 1521 lm |
| Lampvermogen | 12 - 12 W |
| Nom. stroom | 52 - 52 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1521 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Led filament GLS led-lamp e27 8W peer 827 2700K 1000LM
Artikelnummer: 20209388
Fabrikantnummer: 80100036889
Bailey Led filament GLS led-lamp e27 10W peer 827 2700K 1200LM
Artikelnummer: 20318252
Fabrikantnummer: 80100037484
Bailey Gloeilamp RC e27 75W helder
Artikelnummer: 20496097
Fabrikantnummer: 40100038086
Bailey Gloeilamp RC e27 100W helder
Artikelnummer: 20495998
Fabrikantnummer: GR27240100
Artikelnummer: 26724278
Fabrikantnummer: 147199