Bailey Led filament tube led-lamp e14 1,5W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 827 2700K 150LM - 80100035631
Artikelnummer: 20061590 | Fabrikantnummer: 80100035631 | EAN: 8714681356319
Omschrijving
Bailey LED Filament Lamps ledlamp, wit, lengte 115mm, diameter 20mm, energie-efficiëntieklasse A++, 1.5W, voet E14, temperatuur 2700K, lichtstroom 150lm, stralingshoek 360°, gemiddelde nom. levensduur 15000u, lampvorm buis, nom. spanning 220 - 240V, nom. stroom 14mA, spanningstype AC, 6 LED's,
Het productnummer van de fabrikant is 80100035631. Het EAN nummer is 8714681356319. Het interne artikelnummer is 20061590.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey LED Filament Buis T20 E14 1.5W 2700K Warmwit Helder 150lm 220-240V/AC CRI80-89 360D 20x115mm, LED-lamp
BAI LED Filament Buis T20 E14 1.5W 2000K Helder 150lm (16W) 230V-240V 320° 20x115mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI LED Filament Buis T20 E14 1.5W 2000K Helder 150lm (16W) 230V-240V 320° 20x115mm LED-lamp
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament Tube
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 115 mm |
| Voet | E14 |
| Diameter | 20 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 2 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 100 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2000 - 2000 K |
| Nom. stroom | 14 - 14 mA |
| Filament lamp | Ja |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Min. aantal schakelcycli | 10000 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1.5 - 1.5 W |
| Lichtstroom | 150 - 150 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 150 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led filament tube led-lamp e14 1,5W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 827 2700K 150LM
Artikelnummer: 20061590
Fabrikantnummer: 80100035631