Bailey Baideco led flame led-lamp e14 1W kaars 518 1800K 50LM - 80100041288
Artikelnummer: 21502562 | Fabrikantnummer: 80100041288 | EAN: 8714681412886
Het productnummer van de fabrikant is 80100041288. Het EAN nummer is 8714681412886. Het interne artikelnummer is 21502562.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Effects by Bailey lights
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 126 mm |
| Kleur | Wit |
| Kleurweergave-index | 40-59 |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Voet | E14 |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Lampvorm | Kaars |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 1 kWh |
| Diameter | 37 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 50 lm/W |
| Nom. spanning | 100 - 240 V |
| Nom. stroom | 12 - 12 mA |
| Filament lamp | Nee |
| Vermogensfactor | 0.4 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Kleurtemperatuur | 1800 - 1800 K |
| Lampvermogen | 1 - 1 W |
| Lichtstroom | 50 - 50 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 5000 |
| Stralingshoek | 360 - 360 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 50 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder TP e14 zwart edisonfitting
Artikelnummer: 21502456
Fabrikantnummer: 141112
Artikelnummer: 21502562
Fabrikantnummer: 80100041288