Bailey Led schijnwerper GJ HQ SYMM 4000K 6500LM 362x295mm >80° - extreem breedstralend zwart - 90500034682
Artikelnummer: 10978309 | Fabrikantnummer: 90500034682 | EAN: 8714681346822
Omschrijving
Bailey LED Floodlight GJ HQ spot/schijnwerper, soort armatuur schijnwerper, lamptype LED niet uitwisselbaar, geschikt voor wandmontage, geschikt voor lampvermogen 70W, behuizing zwart, verstelbaarheid zwenkbaar, met lichtbron, geschikt voor aantal lampen 1,
Het productnummer van de fabrikant is 90500034682. Het EAN nummer is 8714681346822. Het interne artikelnummer is 10978309.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
De Floodlight wordt ook wel schijnwerper, straler of bouwlamp genoemd. De Led versie verbruikt weinig stroom en gaat lang mee zodat ze duurzamer zijn dan de traditionele voorlopers. Kan zowel tegen muur als plafond worden gemonteerd. De behuizing is van gegoten aluminium. Wordt geleverd met 2m aansluitkabel. Geschikt voor omgevingstemperatuur van -10°C tot +40°C. Raadpleeg specificaties en garantiebewijs voor installatie.
BAI LED Schijnwerper GJ HQ 70W 4000K 6500lm 100-240V IP65 IK08 Alu behuizing zwart 120D 2 meter kabel LED Floodlight
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI LED Schijnwerper GJ HQ 70W 4000K 6500lm 100-240V IP65 IK08 Alu behuizing zwart 120D 2 meter kabel LED Floodlight
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Floodlight
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Reflector | Mat |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK08 |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Breedte | 295 mm |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Hoogte/diepte | 99 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Verstelbaarheid | Zwenkbaar |
| Lengte | 362 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. spanning | 100 - 240 V |
| Geschikt voor lampvermogen | 70 - 70 W |
| Max. systeemvermogen | 70 W |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -10 - 40 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 25000 h |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Aansluitwijze | Vrij kabeluiteinde |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 1 |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.4 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 96 % |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | Nee |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 93 - 93 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 6500 - 6500 lm |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Lichtsterkte | 2150 - 2150 cd |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bailey Led schijnwerper GJ HQ SYMM 4000K 6500LM 362x295mm >80° - extreem breedstralend zwart
Artikelnummer: 10978309
Fabrikantnummer: 90500034682