Bailey LED Floodlight billboard Led Schijnwerper billboard as 16W 1950LM 4000K zwart 50CM - 145183
Artikelnummer: 23574588 | Fabrikantnummer: 145183 | EAN: 8714681451830
Omschrijving
LED Schijnwerper Billboard AS 16W 1950lm 4000K Zwart 50cm
Het productnummer van de fabrikant is 145183. Het EAN nummer is 8714681451830. Het interne artikelnummer is 23574588.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Schijnwerper Reclamebord/Gevel Assymetrisch 16W 1950lm Ra70 4000K 130°x50° Zwart + 50cm muursteun IP66 100-240V 141x208x716mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Floodlight billboard
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Dimbaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Reflector | Mat |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtverdeling | Asymmetrisch |
| Slagvastheid | IK08 |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Hoogte/diepte | 208 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Breedte | 141 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. spanning | 100 - 240 V |
| Nom. stroom | 600 - 600 mA |
| Geschikt voor lampvermogen | 16 - 16 W |
| Max. systeemvermogen | 17 W |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Ja |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Materiaal afdekking | Kunststof mat/gesatineerd |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 50 °C |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Aansluitwijze | Vrij kabeluiteinde |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1 - 1.5 mm² |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 0.5 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 96 % |
| Lengte | 716 mm |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.9 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | Nee |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1950 - 1950 lm |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 20 % |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 115 - 115 lm/W |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Lichtsterkte | 1307 - 1307 cd |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bailey LED Floodlight billboard Led Schijnwerper billboard as 16W 1950LM 4000K zwart 50CM
Artikelnummer: 23574588
Fabrikantnummer: 145183