Bailey Led capsule led-lamp G9 2,5W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 864 6400K 230LM - 80100039966
Artikelnummer: 21033728 | Fabrikantnummer: 80100039966 | EAN: 8714681399668
Omschrijving
Bailey ledlamp
Het productnummer van de fabrikant is 80100039966. Het EAN nummer is 8714681399668. Het interne artikelnummer is 21033728.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey LED Compact G9 2.5W 6400K Daglicht Helder 230lm 220-240V/AC CRI80-89 330D 15x49mm, LED-lamp
BAI LED Compact G9 2.5W 6400K Helder 180lm (19W) 230V-240V 330° 15x49mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI LED Compact G9 2.5W 6400K Helder 180lm (19W) 230V-240V 330° 15x49mm LED-lamp
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Capsule MV
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Voet | G9 |
| Lengte | 49 mm |
| Diameter | 15 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 72 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Nom. stroom | 12 - 12 mA |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvermogen | 2.5 - 2.5 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lichtstroom | 180 - 180 lm |
| Kleurtemperatuur | 6400 - 6400 K |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 180 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 330 - 330 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lampvorm | Capsule/staaf |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Daglicht wit > 5300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led capsule led-lamp G9 2,5W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 864 6400K 230LM
Artikelnummer: 21033728
Fabrikantnummer: 80100039966