Bailey Led globe bee led-lamp e27 18W bol 830 3000K 1500LM - 80100041647
Artikelnummer: 22407218 | Fabrikantnummer: 80100041647 | EAN: 8714681416471
Omschrijving
De Bailey Led globe bee led-lamp e27 18W bol 830 3000K 1500LM staat gelijk aan een 150-250W gloeilamp.
Bailey led-lamp
Het productnummer van de fabrikant is 80100041647. Het EAN nummer is 8714681416471. Het interne artikelnummer is 22407218.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Globe G120 E27 18W 3000K 1820lm (116W) 230V-240V Mat 270° 120x160mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Lamp BEE
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 160 mm |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 120 mm |
| Voet | E27 |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 18 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 101 lm/W |
| Min. aantal schakelcycli | 10000 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 1820 - 1820 lm |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lampvermogen | 18 - 18 W |
| Lampaanduiding | G120 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. stroom | 140 - 140 mA |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 270 - 270 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1820 lm |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led globe bee led-lamp e27 18W bol 830 3000K 1500LM
Artikelnummer: 22407218
Fabrikantnummer: 80100041647