Bailey Baideco led glow led-lamp e27 4W bol 818 1800K 200LM - 80100041295
Artikelnummer: 21502569 | Fabrikantnummer: 80100041295 | EAN: 8714681412954
Omschrijving
De Bailey Baideco led glow led-lamp e27 4W bol 818 1800K 200LM staat gelijk aan een 25-30W gloeilamp.
Bailey led-lamp
Het productnummer van de fabrikant is 80100041295. Het EAN nummer is 8714681412954. Het interne artikelnummer is 21502569.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Glow Globe G125 E27 4W 1800K Goud 200lm 230V-240V CRI80-89 360° 125x165mm DECO LED gloeilamp rustika
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Effects by Bailey lights
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 165 mm |
| Kleur | Goud |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Diameter | 125 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 50 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 12500 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Kleurtemperatuur | 1800 - 1800 K |
| Lichtstroom | 200 - 200 lm |
| Nom. stroom | 38 - 38 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 200 lm |
| Stralingshoek | 360 - 360 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Baideco led glow led-lamp e27 4W bol 818 1800K 200LM
Artikelnummer: 21502569
Fabrikantnummer: 80100041295