Bailey LED Linear Led R7S ho 28x78 dim 11.5W (100W) 1521LM 827 280° - 147187
Artikelnummer: 26724272 | Fabrikantnummer: 147187 | EAN: 8714681471876
Het productnummer van de fabrikant is 147187. Het EAN nummer is 8714681471876. Het interne artikelnummer is 26724272.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Linear
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 78 mm |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Diameter | 28 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Voet | R7s |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 12 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 132 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Vermogensfactor | 0.7 |
| Nom. stroom | 50 - 50 mA |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 1521 - 1521 lm |
| Lampvermogen | 11.5 - 11.5 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1521 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 280 - 280 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Halogeenlamp zonder reflector R7S 120W 78MM
Artikelnummer: 20066243
Fabrikantnummer: XR078240120
Bailey Halogeenlamp zonder reflector R7S 80W 78MM
Artikelnummer: 20066240
Fabrikantnummer: XR078240080
Bailey Vorm:staaf tweekneeps R7S 220..240V 100W 8x78mm uitvoering:helder
Artikelnummer: 20064485
Fabrikantnummer: HR078240100
Bailey Lamphouder 6a 250V T250 250MM R7S wit overig
Artikelnummer: 21381552
Fabrikantnummer: 141214
Bailey Lamphouder 78MM 6a 250V T250 250MM R7S wit overig
Artikelnummer: 21381556
Fabrikantnummer: 141212
Bailey Lamphouder 6a 250V 25CM draad 180D R7S overig steekfitting
Artikelnummer: 22728694
Fabrikantnummer: 142730
Artikelnummer: 26724272
Fabrikantnummer: 147187