Bailey Led PL led-lamp 15W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 840 4000K 1500LM - 80100040747
Artikelnummer: 21231537 | Fabrikantnummer: 80100040747 | EAN: 8714681407479
Omschrijving
De Bailey Led PL led-lamp 15W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 840 4000K 1500LM staat gelijk aan een 150-250W gloeilamp.
Bailey ledlamp
Het productnummer van de fabrikant is 80100040747. Het EAN nummer is 8714681407479. Het interne artikelnummer is 21231537.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
LED PL
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED PL
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 15 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Voet | 2G11 |
| Lengte | 422 mm |
| Diameter | 44 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 100 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. spanning | 100 - 240 V |
| Nom. stroom | 200 - 200 mA |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvermogen | 15 - 15 W |
| Lichtstroom | 1500 - 1500 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 240 - 240 ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1500 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led PL led-lamp 15W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 840 4000K 1500LM
Artikelnummer: 21231537
Fabrikantnummer: 80100040747