Bailey LED PL G24Q 10W 3000K - X80100035512
Artikelnummer: 25698361 | Fabrikantnummer: X80100035512
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar | Nee |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lampvermogen | 10 W |
| Lengte | 180 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Nom. spanning | 100 t/m 240 V |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Kleur | Wit |
| Nom. stroom | 120 mA |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met reflector | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Diameter | 46 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 10 kWh |
| Lichtstroom | 710 lm |
| Voet | G24q |
| Lichtkleur (code) | 830 |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey LED PL G24Q 10W 3000K
Artikelnummer: 25698361
Fabrikantnummer: X80100035512
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.