Bailey Led PL led-lamp 10W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 830 3000K 710LM - 80100035512
Artikelnummer: 23598249 | Fabrikantnummer: 80100035512 | EAN: 8714681355121
Het productnummer van de fabrikant is 80100035512. Het EAN nummer is 8714681355121. Het interne artikelnummer is 23598249.
Kleurtemperatuur
BAI LED PL G24q 4-pins TC-DEL 10W 3000K Helder 710lm 100V-240V 120D 46x180mm Draaibare voet LED-lamp Alt PLC Dulux D/E
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED PL
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lengte | 180 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 46 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 10 kWh |
| Voet | G24q |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. spanning | 100 - 240 V |
| Specifieke lichtstroom lamp | 71 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvermogen | 10 - 10 W |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 120 - 120 mA |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lichtstroom | 710 - 710 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Stralingshoek | - ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | lm |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Led-lamp G24Q 10W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 830 3000K 1000LM
Artikelnummer: 22823879
Fabrikantnummer: 143161
Artikelnummer: 23598249
Fabrikantnummer: 80100035512
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.