Bailey Led R7S led-lamp R7S 12W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 840 4000K 1440LM dimbaar - 142583
Artikelnummer: 22718494 | Fabrikantnummer: 142583 | EAN: 8714681425831
Omschrijving
De Bailey Led R7S led-lamp R7S 12W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 840 4000K 1440LM dimbaar staat gelijk aan een 150-250W gloeilamp.
Bailey led-lamp, wit, lengte 118mm, diameter 28mm, energie-efficiëntieklasse A++, 12W, voet R7s, temperatuur 4000K, dimbaar, lichtstroom 1440lm, specifieke lichtstroom 120lm/W, stralingshoek 360°, gemiddelde nom. levensduur 25000u, lampvorm buis tweekneeps, lampaanduiding overig,
Het productnummer van de fabrikant is 142583. Het EAN nummer is 8714681425831. Het interne artikelnummer is 22718494.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED R7s 28x118mm 12W 4000K 1500lm (99W) Dimbaar 230V-240V 360° Tweekneeps LED-lamp Open armatuur aanbevolen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Linear
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 118 mm |
| Diameter | 28 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Voet | R7s |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 12 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 12500 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Specifieke lichtstroom lamp | 125 lm/W |
| Lichtstroom | 1500 - 1500 lm |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lampvermogen | 12 - 12 W |
| Nom. stroom | 55 - 55 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 360 - 360 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1500 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led R7S led-lamp R7S 12W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 840 4000K 1440LM dimbaar
Artikelnummer: 22718494
Fabrikantnummer: 142583