Bailey Fish led-lamp e27 4W 922 2200K 200LM dimbaar - 143043
Artikelnummer: 22784413 | Fabrikantnummer: 143043 | EAN: 8714681430439
Omschrijving
De Bailey Fish led-lamp e27 4W 922 2200K 200LM dimbaar staat gelijk aan een 25-30W gloeilamp.
Bailey Designs by Bailey lights led-lamp, wit, lengte 390mm, diameter 75mm, energie-efficiëntieklasse A, 4W, voet E27, temperatuur 2200K, dimbaar, lichtstroom 200lm, specifieke lichtstroom 50lm/W, stralingshoek 360°, gemiddelde nom. levensduur 25000u, lampvorm overig, lampaanduiding overig,
Het productnummer van de fabrikant is 143043. Het EAN nummer is 8714681430439. Het interne artikelnummer is 22784413.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Fish E27 4W 2000K Goud Vis 240lm (24W) Dimbaar 230V-240V 920 320° 75x45x390mm LED Filament lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Designs by Bailey lights
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lengte | 370 mm |
| Kleur | Goud |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Overig |
| Diameter | 75 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2000 - 2000 K |
| Nom. stroom | 19 - 19 mA |
| Specifieke lichtstroom lamp | 60 lm/W |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lichtstroom | 240 - 240 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 240 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product