Bailey LED Special Led Special e14 t18x62 dim 4.2W (40W) 470LM 827 mat - 147139
Artikelnummer: 26724251 | Fabrikantnummer: 147139 | EAN: 8714681471395
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
De Bailey LED Special Led Special e14 t18x62 dim 4.2W (40W) 470LM 827 mat staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
LED Special E14 T18x62 DIM 4.2W (40W) 470lm 827 Mat
Het productnummer van de fabrikant is 147139. Het EAN nummer is 8714681471395. Het interne artikelnummer is 26724251.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Compact Buis 18x62mm E14 230V-240V 4.2W 2700K 470lm (40W) Dimbaar Mat 280° LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Special
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 62 mm |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Voet | E14 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Diameter | 18 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 111 lm/W |
| Min. aantal schakelcycli | 20000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Vermogensfactor | 0.6 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 470 - 470 lm |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Nom. stroom | 28 - 28 mA |
| Lampvermogen | 4.2 - 4.2 W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 470 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 280 - 280 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Bailey LED Special Led Special e14 t18x62 dim 4.2W (40W) 470LM 827 mat
Bailey LED Special Led Special e14 t18x61 dim 5W (48W) 600LM 827
Bailey LED Special Led Special e14 t18x61 dim 5W (48W) 600LM 827
Bailey LED Special Led Special e14 t18x61 dim 5W (48W) 600LM 827
Artikelnummer: 23748924
Fabrikantnummer: 145871
Huidige product
Bailey LED Special Led Special e14 t18x62 dim 4.2W (40W) 470LM 827 mat
Artikelnummer: 26724251
Fabrikantnummer: 147139