Bailey Led-lamp G5 16W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 280LM - 143317
Artikelnummer: 23250273 | Fabrikantnummer: 143317 | EAN: 8714681433171
Het productnummer van de fabrikant is 143317. Het EAN nummer is 8714681433171. Het interne artikelnummer is 23250273.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiColour LED tube
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Rood |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 40000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 16 kWh |
| Diameter | 16 mm |
| Voet | G5 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 18 lm/W |
| Lengte | 1149 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 20000 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | T5 |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Lampvermogen | 16 - 16 W |
| Lichtstroom | 280 - 280 lm |
| Nom. stroom | 77 - 77 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 280 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 270 - 270 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23250273
Fabrikantnummer: 143317