Bailey Baispecial led-lamp G13 22W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 1550LM - 141882
Artikelnummer: 22407174 | Fabrikantnummer: 141882 | EAN: 8714681418826
Omschrijving
De Bailey Baispecial led-lamp G13 22W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 1550LM staat gelijk aan een 150-250W gloeilamp.
Bailey led-lamp
Het productnummer van de fabrikant is 141882. Het EAN nummer is 8714681418826. Het interne artikelnummer is 22407174.
Aanvullende informatie
BAI BaiFood LED Glazen Buis T8 29x1200mm G13 22W Vlees 1550lm Splinterbescherming Coated HACCP 280° EM Retrofit + AC 230V-240V Voedselverlichting Natura 76 LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiFood LED tube
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 1200 mm |
| Kleur | Overig |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | G13 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Diameter | 29 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 22 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 70 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 12500 |
| Lampaanduiding | T8 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Nom. stroom | 97 - 97 mA |
| Lichtstroom | 1550 - 1550 lm |
| Lampvermogen | 22 - 22 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1550 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 280 - 280 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Ja |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
G13 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Baispecial led-lamp G13 22W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 1550LM
Artikelnummer: 22407174
Fabrikantnummer: 141882