Bailey Relamp T8 Led T8 armatuur 1200 G13 2x36w ip20 - 145097
Artikelnummer: 23574574 | Fabrikantnummer: 145097 | EAN: 8714681450970
Het productnummer van de fabrikant is 145097. Het EAN nummer is 8714681450970. Het interne artikelnummer is 23574574.
| Klasse |
Montagebalk
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Relamp T8
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met schakelaar | Nee |
| Hoogte/diepte | 50 mm |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Lamphouder | G13 |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Ja |
| Slagvastheid | IK02 |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 1230 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Geschikt voor lampvermogen | 36 - 36 W |
| Max. systeemvermogen | 36 W |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geleiderdoorsnede | 0.5 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.5 - 2.5 mm² |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Met lampbeschermkorf | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Artikelnummer: 23574574
Fabrikantnummer: 145097