Bailey Led tubular bee led-lamp e27 7W 830 3000K 640LM - 143116
Artikelnummer: 22784445 | Fabrikantnummer: 143116 | EAN: 8714681431160
Het productnummer van de fabrikant is 143116. Het EAN nummer is 8714681431160. Het interne artikelnummer is 22784445.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Lamp BEE
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 108 mm |
| Voet | E27 |
| Diameter | 38 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampvermogen | 7 - 7 W |
| Lichtstroom | 640 - 640 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. spanning | 95 - 265 V |
| Specifieke lichtstroom lamp | 91.43 lm/W |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 640 lm |
| Stralingshoek | 270 - 270 ° |
| Nom. stroom | 26 - 74 mA |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Lampaanduiding | T38 |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22784445
Fabrikantnummer: 143116