Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp led3 DC DL S8,5 10V led - 80100001931
Artikelnummer: 20061161 | Fabrikantnummer: 80100001931 | EAN: 8714681019313
Het productnummer van de fabrikant is 80100001931. Het EAN nummer is 8714681019313. Het interne artikelnummer is 20061161.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur LED Soffitte S8.5 10x39mm 10V-30V AC/DC 0.7W 6500K 52lm 12V-24V-28V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. stroom | 60 mA |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Kleur | Wit |
| Krypton | Nee |
| Diameter | 10 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Totale lengte | 39 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | S8,5 |
| Lichtstroom | 52 lm |
| Technologie | LED |
| Lampspanning | 10 - 30 V |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 0.7 - 0.7 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20061161
Fabrikantnummer: 80100001931