Bailey Miniature led ba15d signaleringslamp 6000K 100LM 10 - 30V 1.5W 25MM led buis eenkneeps (eenzijdige voeding) - 80100034785
Artikelnummer: 11659162 | Fabrikantnummer: 80100034785 | EAN: 8714681347850
Het productnummer van de fabrikant is 80100034785. Het EAN nummer is 8714681347850. Het interne artikelnummer is 11659162.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur LED Ba15d Buis 25x47mm 12V 24V 10-30V/DC 1.5W 6000K 100lm (12W) 20000u Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 6000 K |
| Kleur | Wit |
| Nom. stroom | 120 mA |
| Krypton | Nee |
| Diameter | 25 mm |
| Lichtstroom | 100 lm |
| Voet | BA15d |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Totale lengte | 47 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | LED |
| Lampspanning | 10 - 30 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1.5 - 1.5 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 11659162
Fabrikantnummer: 80100034785