Bailey LEDFLDL Y PORT 10W CW - X90500034620
Artikelnummer: 25677000 | Fabrikantnummer: X90500034620
Specificaties
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lichtuittrede | Direct |
| Brandwerendheid (D) | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Inbouw in geïsoleerd plafond, brandwerendheid (F met dak) | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Reflector | Mat |
| Slagvastheid | IK07 |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Nom. spanning | 12 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Hoogte/diepte | 165 mm |
| Beschermingsklasse | III |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Stralingshoek | Extreem breedstralend >80° |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Kleur behuizing | Geel |
| Lengte | 245 mm |
| Lichtkleur | Overig |
| Aansluitwijze | Overig |
| Verstelbaarheid | Zwenkbaar |
| Geschikt voor truss montage | Ja |
| Geschikt voor coolbeam | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 10 W |
| Breedte | 147 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Duurzaam | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 900 lm |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Max. systeemvermogen | 3 W |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Niet dimbaar | Ja |
| Subcategorie | Schijnwerper |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bailey LEDFLDL Y PORT 10W CW
Artikelnummer: 25677000
Fabrikantnummer: X90500034620
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.