Bailey Ledstrip 5M 24V blacklight blue effect led strip ip20 - 146886
Artikelnummer: 26524291 | Fabrikantnummer: 146886 | EAN: 8714681468869
Het productnummer van de fabrikant is 146886. Het EAN nummer is 8714681468869. Het interne artikelnummer is 26524291.
| Klasse |
Lichtslang/-band
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Spanningstype | DC |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Hoogte/diepte | 2 mm |
| Lichtkleur | Overig |
| Aansluitwijze | Overig |
| Zelfklevend | Ja |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Breedte | 8 mm |
| Met eindstuk | Nee |
| Aantal lichtbronnen per meter | 60 |
| Aantal polen | 0 |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Max. systeemvermogen | 23 W |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Totale lengte | 5 m |
| Lampvermogen per meter | 3.4 W |
| Met bescherming | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Model | Strip |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 26524291
Fabrikantnummer: 146886