Bailey Light control Elb TC 1/2×18-57W (el1/2×18-42TCS) - 146692
Artikelnummer: 25672096 | Fabrikantnummer: 146692 | EAN: 8714681466926
Omschrijving
ELB TC 1/2×18-57W (EL1/2×18-42TCs)
Het productnummer van de fabrikant is 146692. Het EAN nummer is 8714681466926. Het interne artikelnummer is 25672096.
Aanvullende informatie
BEE ELB Multiwatt Elektronisch voorschakelapparaat PL-C & PL-T 4P 1x18W, 2x18W, 1x26W, 2x26W, 1x42W, 1x57W PL-L 1x18W, 2x18W, 1x24W, 2x24W, 1x36W, 1x40W, 1x55W T5c 1x22W, 1x40W, 1x55W, 1x60W TC-DD 1x21W 1x28W, 1x38W 1x55W
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Voorschakelapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Light control
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 103 mm |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Breedte | 67 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Voor lamptype HM | Nee |
| Voor lamptype TC-D | Nee |
| Voor lamptype TC-QEL | Nee |
| Voor lamptype T7 | Nee |
| Voor lamptype T-R | Nee |
| Voor lamptype HS | Nee |
| Voor lamptype T-U | Nee |
| Voor lamptype LS | Nee |
| Voor lamptype TC-SEL | Nee |
| Voor lamptype TC-T | Nee |
| Voor lamptype TC-S | Nee |
| Voor lamptype T38 | Nee |
| Voor lamptype T16 | Nee |
| Voor lamptype HI | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Multiwatt-uitvoering | Ja |
| Voor lamptype TC-L | Ja |
| Voor lamptype TC-TEL | Ja |
| Voor lamptype TC-DEL | Ja |
| Geschikt voor aantal lampen | 1 - 2 |
| Voor lamptype T16-R | Ja |
| Voor lamptype TC-F | Ja |
| Voor lamptype T26 | Ja |
| Voor lamptype TC-DD | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen (2 lampen) | 18 - 26 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 18 - 60 W |
| Geschikt voor lampvermogen (1 lamp) | 18 - 60 W |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Model | Elektronisch |
| Categorieën |
Lichtregelapparatuur
Armaturen |
Huidige product
Bailey Light control Elb TC 1/2×18-57W (el1/2×18-42TCS)
Artikelnummer: 25672096
Fabrikantnummer: 146692