Bailey Low voltage LED bulb Led G9 dim 24V ac/DC 2.6W (32W) 350LM 827 helder - 147167
Artikelnummer: 26724260 | Fabrikantnummer: 147167 | EAN: 8714681471678
Het productnummer van de fabrikant is 147167. Het EAN nummer is 8714681471678. Het interne artikelnummer is 26724260.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Low voltage LED bulb
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Lengte | 52 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Voet | G9 |
| Diameter | 16 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 130 lm/W |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Nom. stroom | 110 - 110 mA |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Vermogensfactor | 1 |
| Lichtstroom | 350 - 350 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lampvermogen | 2.6 - 2.6 W |
| Min. aantal schakelcycli | 25000 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lampvorm | Capsule/staaf |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Daglicht wit > 5300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Stralingshoek | 290 - 290 ° |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder G9 6a 250V T250 250MM wit steekfitting
Artikelnummer: 21381561
Fabrikantnummer: 141211
Bailey LAMPH G9 KERAM TBV HALOGE
Artikelnummer: 22407131
Fabrikantnummer: 140268
Artikelnummer: 26724260
Fabrikantnummer: 147167