Bailey Meat / red support led-lamp G13 24W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 3800K 2150LM - 80100040755
Artikelnummer: 23598313 | Fabrikantnummer: 80100040755 | EAN: 8714681407554
Het productnummer van de fabrikant is 80100040755. Het EAN nummer is 8714681407554. Het interne artikelnummer is 23598313.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiSpecial Application
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 1500 mm |
| Kleur | Overig |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | G13 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Diameter | 29 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 24 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 90 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Nom. stroom | 116 - 116 mA |
| Lampaanduiding | T8 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Lampvermogen | 24 - 24 W |
| Lichtstroom | 2150 - 2150 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Kleurtemperatuur | 3800 - 3800 K |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Stralingshoek | - ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | lm |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Baispecial led-lamp G13 24W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 1700LM
Artikelnummer: 22609300
Fabrikantnummer: 141883
Artikelnummer: 23598313
Fabrikantnummer: 80100040755
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.