Bailey Gloeilamp buisvormig metaal BL C-5a 25W 120V - MWOM70120025
Artikelnummer: 21033150 | Fabrikantnummer: MWOM70120025 | EAN: 8714681120002
Het productnummer van de fabrikant is MWOM70120025. Het EAN nummer is 8714681120002. Het interne artikelnummer is 21033150.
| Klasse |
Gloeilamp buisvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Special Application
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 25 W |
| Nom. stroom | 208 mA |
| Schokbestendig | Nee |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Kooldraad filament | Nee |
| Diameter | 25 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 25 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | Overig |
| Totale lengte | 70 mm |
| Lichtstroom | 180 lm |
| Lampspanning | 120 - 120 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Ja |
| Model | Helder |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21033150
Fabrikantnummer: MWOM70120025