Bailey Magnetron gloeilamp buisvormig C-5a e14 15W 120V - MWO460120015
Artikelnummer: 21033545 | Fabrikantnummer: MWO460120015 | EAN: 8714681119891
Het productnummer van de fabrikant is MWO460120015. Het EAN nummer is 8714681119891. Het interne artikelnummer is 21033545.
| Klasse |
Gloeilamp buisvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Special Application
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 15 W |
| Schokbestendig | Nee |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Kooldraad filament | Nee |
| Voet | E14 |
| Diameter | 22 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 15 kWh |
| Totale lengte | 60 mm |
| Nom. stroom | 125 mA |
| Lampspanning | 120 - 120 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21033545
Fabrikantnummer: MWO460120015