Bailey Miniature bayonet cap Ba7s T7.1x20 6V 20ma 0.12W C-2V - B20006020
Artikelnummer: 23765162 | Fabrikantnummer: B20006020 | EAN: 8714681006511
Het productnummer van de fabrikant is B20006020. Het EAN nummer is 8714681006511. Het interne artikelnummer is 23765162.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 20 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | BA7s |
| Totale lengte | 20 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 0.12 - 0.12 W |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Diameter | 7.1 mm |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23765162
Fabrikantnummer: B20006020