Bailey Miniature bayonet cap Ba9s g17x30 4.8V 604ma 2.9W xenon - BX3048288
Artikelnummer: 26647337 | Fabrikantnummer: BX3048288 | EAN: 8714681236499
Het productnummer van de fabrikant is BX3048288. Het EAN nummer is 8714681236499. Het interne artikelnummer is 26647337.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Krypton | Nee |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 17 mm |
| Voet | BA9s |
| Kleurtemperatuur | 2500 K |
| Lampvorm | Bol |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Geschikt voor zaklamp | Ja |
| Xenon | Ja |
| Gemiddelde nom. levensduur | 100 h |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 4.8 - 4.8 V |
| Lichtstroom | 31 lm |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 2.9 - 2.9 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Nom. stroom | 604 mA |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 26647337
Fabrikantnummer: BX3048288