Bailey Miniature bayonet cap Ba9s t10x28 220V 18ma 4W C-7a - B28220018
Artikelnummer: 23383103 | Fabrikantnummer: B28220018 | EAN: 8714681012628
Het productnummer van de fabrikant is B28220018. Het EAN nummer is 8714681012628. Het interne artikelnummer is 23383103.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Diameter | 10 mm |
| Lichtstroom | 6 lm |
| Nom. stroom | 18 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23383103
Fabrikantnummer: B28220018