Bailey Miniature bayonet cap Ba9s t10x28 24V 80ma 2W 10000u - B280240803
Artikelnummer: 23383102 | Fabrikantnummer: B280240803 | EAN: 8714681321072
Het productnummer van de fabrikant is B280240803. Het EAN nummer is 8714681321072. Het interne artikelnummer is 23383102.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 80 mA |
| Krypton | Nee |
| Voet | BA9s |
| Diameter | 10 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Lichtstroom | 6 lm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23383102
Fabrikantnummer: B280240803