Bailey Miniature edison screw E10 t10x28 8V 100ma 0.8W C-2V - E28008100
Artikelnummer: 23383108 | Fabrikantnummer: E28008100 | EAN: 8714681026441
Het productnummer van de fabrikant is E28008100. Het EAN nummer is 8714681026441. Het interne artikelnummer is 23383108.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature edison screw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 100 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | E10 |
| Diameter | 10 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Lichtstroom | 8 lm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 8 - 8 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.8 - 0.8 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23383108
Fabrikantnummer: E28008100